U pramenů

ČESKÝ NÁRODNÍ REGISTR DÁRCŮ DŘENĚ NADACE PRO TRANSPLANTACE KOSTNÍ DŘENĚ Mapa webu

REZERVACE ONLINE

WELLNESS Stars

Přijďte si dopřát regenerace v hydromasážní vaně i odpočinku ve finské sauně.

 

 Star  Sauna      Star   Hydromasáže     Star   Kosmetika     Star   Masáže

 

SAUNA

 

  • Finská sauna otevřena na rezervaci denně od 10:00 do 22:30 (poslední rezervace ve 21:30)
  • Privátní zóna se saunou, odpočinkovou místností s minibarem a koupelnou se sprchou a WC
  • Cena za hodinu 150 Kč (ručník a prostěradlo v ceně)

Blahodárné účinky finského saunování jsou dobře známé. Při pobytu v sauně dochází k uvolnění svalů, zlepšení hybnosti kloubů, normalizaci krevního tlaku, detoxikaci organismu a celkovému fyzickému i psychickému uvolnění. Finská sauna má i nesporné kosmetické účinky. Čistí pokožku, prokrvuje ji a povzbuzuje tvorbu nových buněk. Výrazně pomáhá při detoxikaci organizmu. Navíc se při pobytu ve finské sauně otužíte a posílíte svoji obranyschopnost. Saunování také pomáhá při prevenci virových onemocnění horních cest dýchacích. 

Během ochlazení těla normalizuje tělesnou teplotu, napomáhá lepšímu okysličování krve, zklidňuje tep srdečního svalu, povzbuzuje činnost ledvin, posiluje krevní cévy, povzbuzuje psychiku a navozuje pocity švěžesti a volnosti.

 

HYDROMASÁŽE

  • Hydromasážní bylinná koupel na rezervaci denně od 10:00 do 22:30 h.
  • Profesionální hydromasážní vana pro 1 osobu s programem intenzivní hloubkové masáže
  • Cena za hodinu 250 Kč

Profesionální hydromasážní vany neslouží pouze k relaxaci, ale jsou rovněž využívány k léčebným procedurám a rekonvalescenci. Hydroterapie však prospívá také lidem zdravým a to především podporou fyziologických pochodů v organismu, posílením zdraví a zvýšením celkové odolnosti. Účinky hydromasážní koupele jsou okamžité a zdraví prospěšné. Kombinace vodnímasáže a perličkové koupele dokonale prokrví celé tělo a uvolní svaly. Napomáhá při chronických revmatických onemocněních a poruch krevního oběhu a chorob cév. Relaxace ve vodní koupeli tlumí bolesti, povzbuzuje imunitní a nervový systém, odbourává stres. Ozon vznikající tříštěním kapek při hydromasážním procesu uvolňuje cesty dýchací a napomáhá léčení u chorob dýchacího sytému. Uvolňuje endorfiny a vyvolává pocit štěstí a dobré nálady.

Průměrná doba účinné hydromasážní koupele je 15-20 min při teplotě 36°C. V průběhu pobytu lze systém opětovně zapnout i nastavit libovolný čas od 5-20. 

 

SAUNA A HYDROMASÁŽE

  • Hydromasážní vana a sauna hodina 350 Kč
 

KOSMETIKA

Na objednávku Vám zajistíme kompletní kosmetické služby. Zkušené vizážistky a kadeřnice Vás upraví na večerní párty i pracovní den, odpočinek naleznete při manikúře a pedikúře. Ceny a rezervace zajistíte v hotelové recepci.

 

MASÁŽE

V příjemných prostorách hotelových apartmánů nabízíme na objednávku sportovní, či relaxační masáže. Cena služeb je individuální - ceník a rezervace dotazujte v hotelové recepci.

 

NOVINKY

Výstava KUDROVÁ

Pavel Hejduk a Tomáš Kůs si Vás dovolují pozvat na výstavu kreseb s kolážemi autorky Elen Kudrové. Výstava je jako tradičně umístěna v prostorách hotelové restaurace a to po dobu celého listopadu. Vernisáž se bude konat 8.11.2017. Těšíme se na Vaši návštěvu!  Více

Degustace vinařství Lahofer

Vážení přátelé, vážení hosté. Ve čtvrtek 16.11. od 19:00 hodin si Vás dovolujeme pozvat na degustaci moravských vín, které představí vinařství Lahofer (http://www.lahofer.cz/cs/) K vínům budou připraveny výběrové speciality a dezerty šéfkuchaře restaurace U Pramenů. Rezervace vstupenek na tel.: 603 330 422, nebo na e-mailu: info@upramenu.cz. Cena vstupenky je 300 Kč.  Více

Facebook

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a nepropásněte žádnou kulturní či gastronomickou akci nebo akční nabídku na ubytování či wellness. Klikněte na pravé straně obrazovky na odkaz nebo zde:  Více

FINSKÁ SAUNA

Navštivte naši FINSKOU SAUNU a využijte výhodné nabídky pro naše věrné zákazníky. Sauna je otevřena denně od 10:00 do 22:30, cena 150,- Kč/hodina (ručník a prostěradlo v ceně). Pro bližší informace a rezervace volejte tel. číslo 377 522 255. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 
 
Hotel U Pramenů © 2017
Webdesign Estetica s.r.o. Mapa webu
Na Roudné 123/212, 301 65 Plzeň
+420­ 603­ 330­ 422 (restaurace)
+420­ 377­ 522­ 255 (recepce)
+420­ 373­ 312­ 332
info@upramenu.cz